Як підібрати 3Д панелі для своєї оселі? - ArtMas

Як підібрати 3Д панелі для своєї оселі? Залишити коментар

Як підібрати 3Д панелі для своєї оселі?

Великим попитом декоративні панелі на стіни зобов’язані своїм перевагам: простоті монтажу, демократичній ціні, універсальності та довговічності. Сьогодні виробники стінового декору пропонують великий асортимент видів ліпнини.

Найбільш популярні гіпсові панелі, форми яких допоможуть відтворити структуру майже будь-яких природних матеріалів. Також використовують плити з деревини, поліуретану, бамбуку та навіть шкіри. Але, незалежно від обраного типу оформлення, до вибору ліпнини слід підходити дуже уважно.

Правила вибору гіпсового декору

Щоб отримати на стелі чи стіні гарний об’ємний малюнок, необхідно правильно обрати гіпсові 3Д панелі. Якісні та стильні вироби в умілих руках досвідченого дизайнера зможуть «оживити» стіни, додати простору кімнаті та стати головною окрасою інтер’єра. Обираючи гіпсову або іншу декоративну ліпнину, звертайте увагу на наступні характеристики виробів:

  1. Виробник. Найкращий варіант – компанія, яка займається лише виготовленням та монтажем ліпнини.
  2. Екологічність. Це є особливо важливим фактором, якщо обираються декоративні панелі на стіни у дитячій, освітній або медичній установі.
  3. Безпечність. Обрані моделі повинні бути гіпоалергенними, стійкими до радіації, звукоізоляційними, а також не повинні проводити струм чи мати неприємний їдкий запах.
  4. Міцність. Декоративні 3Д панелі мають бути міцними, щоб витримати монтаж та довгий термін використання.
  5. Вогнестійкість. Придбані вироби повинні супроводжуватися пожежними сертифікатами, які підтверджують високий поріг негорючості.
  6. Вага. Рекомендовано декоративні панелі для стін купити з малою вагою, тоді прикраса не перенавантажуватиме стіни чи перегородки споруди.
  7. Зовнішній вигляд. Поверхня плити повинна бути шорсткою, блискучою, пухкою (об’ємною) та не залишати слідів матеріалу на руках.

Правильно обрані предмети декоративного оздоблення підійдуть як для житлових, так і для суспільних приміщень (кав’ярень, офісів, театрів тощо).

Встановивши якісні гіпсові 3Д панелі в інтер’єрі, ви зможете візуально розширити простір або зонувати приміщення. Вироби з гіпсу можна монтувати навіть на нерівну поверхню, якщо додатково придбати спеціальні профілі. А при потребі гіпсові панелі легко перефарбувати у новий колір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати
X