Про нас - ArtMas

Про нас

Ми пропонуємо найкращу якість за доступною ціною

Art Mas: оздоблення на будь-який смак!

Компанія Art Mas зі Львова спеціалізується на виготовленні декоративних елементів для стін у форматі 3D. Пропонуємо послуги з виробництва 3Д панелей з гіпсу всім, хто бажає створити стильний, оригінальний і сучасний інтер’єр у будинку, школі, офісі, квартирі, ресторані, торговельному залі та будь-якому іншому приміщенні.

 

Компанію заснували у 2018 році два ентузіасти, два брати, які прагнули зробити інтер’єр сучасних будинків більш різноманітним та неповторним. Олег Комар та Масюк Руслан швидко з сімейного починання створили потужний бізнес, який сьогодні охоплює усю країну. Фірма продовжує рости й розвиватися, розширюючи асортимент декоративних 3Д панелей та додаючи до комплексу нові послуги.

 

Головні цілі Art Mas:

  • виробництво 3Д панелей гіпсових високої якості;
  • створення виключно екологічно чистих високоякісних елементів декору;
  • ідеальний монтаж;
  • створення проектів, які зроблять сучасний інтер’єр квартир оригінальним та індивідуальним.

 

Щоб зробити інтер’єр сучасного будинку неповторним, пропонуємо розробку індивідуального дизайну чи виготовлення декоративних панелей у Львові певної форми з певним рельєфом. Для наочності проводимо візуалізацію проекту на комп’ютері. Додатково надаємо безкоштовну консультацію перед оформленням замовлень. Відповідаємо на будь-які питання користувачів та допомагаємо з вибором моделей згідно з вашими побажаннями.

 

Пропонуємо купівлю оздоблення двома способами: окремо придбати нашу продукцію або з придбанням і монтажем (під ключ). Встановленням елементів декору займаються грамотні фахівці, які мають ґрунтовні знання та досвід роботи з гіпсом. Про високу якість продукції та роботу спеціалістів з монтажу свідчать залишені на гіпсові 3Д панелі відгуки від наших клієнтів.

 

Запрошуємо до співпраці дизайнерів, а також фірми, що спеціалізуються на будівництві та ремонті. Вирішивши довірити виготовлення безпечного та сучасного декору нам, ви зможете створити унікальний сучасний інтер’єр вітальні у квартирі практично в усіх стилях з мінімальними витратами коштів, часу та сил на проведення монтажних робіт.

Використовуємо найкращі матеріали та дотримуємось усіх стандартів виробництва, тому ми можемо гарантувати найвищу якість продукції.

Наші менеджери допоможуть з вибором необхідної моделі та її кількості. Також можливий виїзд майстра для консультації та проведення замірів.

Надаємо послуги монтажу. Професійні робітники здійснять монтаж 3Д панелей якісно, швидко та надійно.

Оплата здійснюється після отримання замовлення будь-яким зручним для Вас способом: Баніківський переказ, Visa/Mastercard.

Безкоштовна по місту Львів, при замовленні від 15м.кв. Доставка у інші міста України Новою Поштою, ІнТайм та іншими перевізниками.

Гарантовані знижки при замовленні від 20м.кв. А також слідкуйте за нами у соц.мережах, там ми проводимо розіграші та конкурси.

Зателефонувати
X