Питання/відповідь - ArtMas

Питання/відповідь

Ми дамо відповідь на будь яке Ваше запитання

Чому 3D, що це означає?

Такі оздоблювальні матеріали, як керамічна плитка, ПВХ чи МДФ, є пласкими виробами за своєю конструкцією, без декоративного рельєфу. А наші моделі мають різні форми (обов’язково «об’ємні»). У розмірі фігурують три параметри: висота, ширина, глибина. Це і є наочний 3Д-ефект гіпсу, поліуретану чи шкіри від Art Mas. Ви можете купити гіпсові 3Д панеліз різноманітними тривимірними малюнками – від абстрактного до імітації різних природних матеріалів.

Яка вага 3Д панелі «Хвиля»?

Як і в інших гіпсових моделях, середня вага одного елементу складає 5 кг. Тому відтворити сучасний інтер’єр вітальнівашої мрії можна легко та без спеціального підіймального обладнання.

З чого складаються м'які 3Д панелі?

Найбільш вагомою перевагою доступних для різних покупців за вартістю моделей є відсутність хімічних домішок, які негативно впливають на властивості продукту. Шкіряні, поліуретанові та дерев’яні стінові панелі– це майстерна імітація натуральних матеріалів з першокласного гіпсу, змішаного з водою. У суміші немає ніяких модифікаторів чи їдких речовин.

Чи можливо створити індивідуальний дизайн/малюнок?

Так, звичайно! У нас можливо гіпсово-дерев’яні панелі на стіни купитирізного розміру, фактури чи рельєфу.

Чи можна використовувати вашу продукцію у вологих приміщеннях?

Як будь-який предмет з гіпсу, деревини, наші вироби нестійкі до вологи. Але при правильній обробці вони допоможуть безпечно відтворити сучасний інтер’єр ванної. До того ж при підвищенні вологості гіпсові панелі зі Львовавбирають надлишок, а при зниженій – віддають, нормалізуючи мікроклімат у кімнаті.

Чи дозволено використовувати ці плити у дитячій кімнаті?

Наша продукція абсолютно екологічно безпечна. Тож 3Д панелі купитиможна для декорування будь-яких приміщень. Це гарний вибір, щоб прикрасити сучасний інтер’єр школичи дитсадка. Елементи з неймовірними дизайнами створять відчуття казки та позитивну атмосферу для гарного настрою дитини.

Який строк експлуатації мають дерев'яні панелі для стін?

Наша продукція зможе радувати власників оселі 100 і більше років. Тому що гіпсово-дерев’яні 3Д панелі– надійний та зносостійкий продукт.

Наскільки крихкі гіпсові 3D панелі, монтаж можна робити самотужки?

Елементи з гіпсу зазвичай крихкі, але й міцні водночас. Вони можуть розбитися, якщо їх впустити на підлогу. Але після монтажу елементи дуже міцні. Тож рекомендуємо встановлення декору довірити нашим майстрам, які мають чималий досвід та знання.

Чим 3Д панелі зі Львова, купитиякі пропонує Art Mas, відрізняються від аналогів?

Фірмові гіпсові, поліуретанові та інші декоративні елементи створюються за унікальною технологією, мають абсолютно безпечний склад (екологічні), просто встановлюються та довго експлуатуються. При цьому на гіпсові 3Д панелі цінавстановлена максимально низька, що робить їх доступними широкому колу клієнтів.

Чим захистити гіпсові панелі під цеглучи інший матеріал?

На 100 % захистити від пошкоджень гіпс неможливо. Але гіпсові 3д панелі зі Львовалегко реставрувати, відновлюючи їхню цілісність та рельєф.

Чому потрібно обрати продукцію саме від Art Mas зі Львова?

Наша компанія виробляє якісний та екологічний продукт, постійно розширює асортимент та пропонує супутні послуги (монтаж та візуалізацію проектів). Наш колектив складається з команди висококваліфікованих професіоналів, які гарантують якість виробленої за новітніми технологіями продукції.

Ціни на 3Д панелі у Чернівцях так само низькі, як і у Львові, та набагато нижчі від конкурентів. Кожен елемент перед відправленням клієнтові надійно пакується, що захищає продукт від пошкодження під час транспортування.

Ми допоможемостворити такий дизайн, який приверне увагу гостей до вашого інтер’єру! Оформити замовлення можна на нашому сайті через онлайн-форму чи зателефонувавши за вказаними номерами. Гарантуємо доставку в будь-який регіон за найвигіднішими умовами.

Зателефонувати
X